Vánoční balíček Zářivá pleť od Medik8

Tip
Značka: Medik8
3 456 Kč / balení
Skladem

Kosmetika pro rozzáření a omlazení pleti

Získejte největší ikony od Medik8 v jednom balíčku a darujte zářivou pleť. Synonymem značky Medik8 je protivrásková filozofie CSA, tedy vitamín C, SPF a vitamín A, plus nezbytná exfoliace pleti. To vše získáte ve svátečním dárkovém balení se svíčkou, a navíc ušetříte 864 Kč oproti běžné ceně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zářivá pleť od Medik8

Ve vánočním balíčku Zářivá pleť od Medik8 najdete to nejoblíbenější od Medik8 v duchu protivráskové filozofie CSA. A tyto tři best-sellery jsou vhodné pro všechny typy pleti, a proto jimi můžete letos o Vánocích potěšit opravdu každého.

1. Základem krásné pleti je čištění, a proto svoji péči začněte gelovým čističem Surface Radiance Cleanse. Díky obsahu jemných AHA/BHA kyselinek a extraktu z mangostanu podporuje jemnou exfoliaci, a tím pleť připravuje na příjem dalších aktivních látek a zbavuje ji unaveného, matného vzhledu.

2. Ráno patří v duchu CSA vitamínu C a ochraně před sluníčkem. O to se postará denní krém Daily Radiance Vitamin C s vitamínem C a SPF 30, který hydratuje pleť, rozzařuje ji a působí preventivně proti vzniku vrásek. Chrání také před UVA/UVB paprsky, a tím pádem před předčasným stárnutím.
  
3. Večer na pleť patří vitamín A, a to v podobě séra Crystal Retinal 6. To je vhodné pro všechny, kdo již mají s používáním vitamínu A nějakou zkušenost. Sérum Crystal Retinal působí proti vzniku vrásek a jemných, které vyhlazuje, zlepšuje ale i stav problematické pleti s pupínky, rozšířenými póry a dalšími nedokonalostmi.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: