Klíč k mládí Vánoční balíček Key to Youth

Tip
Značka: Medik8
2 850 Kč / ks
Skladem

Klíč k mládí Vánoční balíček Key to Youth

Co je klíčem k mládí a mladistvě vypadající pleti bez vrásek a pigmentací? 

Podle Medik8 jsou to peptidy, a právě proto vánoční balíček Klíč k mládí obsahuje produkty, které jsou peptidy nabité. 

Společně se postarají o omlazení očního okolí, celého obličeje a dekoltu a jejich dokonalou hydrataci.

Dodejte své pleti novou energii díky síle čistých peptidů.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omlazení s peptidy

Vánoční balíček klíč k mládí je kolekcí, po které bude vaše pleť nádherně zářivá, zpevněná a viditelně omlazená. Produkty z této kolekce spolu vytvářejí vitální energii podporující tvorbu elastinu a kolagenu, které přispívají k vyhlazování jemných linií a vrásek na obličeji. Účinek je viditelný, pleť je obnovená a nádherně revitalizovaná.

Pro omlazení očního okolí volte první produkt z balíčku, a to sérum Eyelift (15 ml). To má na pleť okamžitě po aplikaci viditelný liftingový efekt, kdy zpevňuje a vyhlazuje vrásky kolem očí.

Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí

Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí Naprostá špička mezi přípravky proti vráskám okolo očí. Intenzivní gel, který díky svému složení pomáhá bojovat proti vráskám a ztrátě pevnosti pokožky v oblasti očního okolí. Jako bonus odstraňuje tmavé kruhy pod očima a vyplňuje kruhy propadlé.

Druhým krokem je hydratace v podobě ultra-hydratační technologie kapalných peptidů Liquid Peptides (10 ml). Ty nejen, že pleť hydratují, ale také díky síle peptidů aktivně zpevňují a omlazují.

 

Liquid Peptides - Omlazení s peptidy

Liquid Peptides - Omlazení s peptidy Sérum s peptidy Liquid Peptides proti vráskám omladí vaši pleť. Speciální technologie s 30% koktejlem peptidů se postará o redukci existujících vrásek a navíc zabrání jejich dalšímu formování. Vaše pleť bude jemná a vypnutá jako hedvábí!

Závěr patří bezkonkurenční antioxidaci díky peptidům v produktu Firewall (30 ml). S unikátním dvoukomorovým systémem si zachovává dlouhodobě účinnost, a pleť chrání před stárnutím, zatímco aktivně vyhlazuje vrásky a zpevňuje pleť.

 

Firewall

Firewall Pokud jde o omlazení pleti a prevenci jejího předčasného stárnutí, antioxidace je základ. Její maximum vám poskytne energizující sérum proti vráskám Firewall, vítěz nezávislého testu antioxidačních produktů. Sérum nabité aktivními látkami hydratuje, vyhlazuje vrásky, redukuje pigmentace a zlepšuje vzhled pleti poškozené slunečním zářením. Pokud hledáte alternativu k vitamínu C, v séru Firewall jste ji právě našli.

Vánoční balíček je inspirován vzpomínkami na dětství a vánoční pohádky. Unikátní jsou také samotné balíčky, které vypráví příběh pohádky a jsou ručně vyráběné.

Jaká je pohádka o klíčí k mládí?

Bylo nebylo, žil kdysi jeden otec, a ten měl dceru. Byla jeho jediným dítětem, kromě ní na světě neměl nikoho jiného. Jednoho večera se jeho dcera připravovala na výroční královský ples pořádaný, na který měla jít s přáteli, a moc se na něj těšila.  Již několik měsíců všichni užívali vitamín A, dceři však tento vitamín bohužel nesvědčil a způsobil jí podráždění pleti. Copak může jít takto na ples?  Naštěstí její otec věděl, co by pomohlo – kde to však hledat, věděla jen víla Mládí.  Vydal se tedy za vílou.  Jeho dcera přece musí na ten ples jít!  

Víla Mládí přebývala v temné jeskyni hluboko v horách.  Dala otci truhličku tak malou, že se vešla do kapsy. Byla však zamčena nerozbitným zámkem, který měl střežit přístup ke zdroji věčného mládí. Aby tu truhličku mohl otevřít, musel by se vydat do Země klíčů a najít tam správný klíč, jak mu řekla víla.  Otec okamžitě souhlasil. Jakmile vstoupil do té podivné země, viděl všude kolem sebe samé klíče, byly opravdu všude. Na cestách, na stěnách, na stromech... Kam jen oko dohlédlo, byly klíče.  Jak má ale zjistit, který je ten pravý?

Putoval po celé zemi a snažil se najít klíč, jímž by truhličku otevřel. Žádný z klíčů však nepasoval do zámku. Musel si pospíšit, čas rychle běžel, a pokud by to nestihl, jeho dcera by zmeškala ples, na který se tolik těšila.Otec se nakonec vrátil domů vyčerpaný a zklamaný, že nenašel správný klíč.  Jakmile hodiny odbily půlnoc, otec si najednou povšiml, že se truhlička rozzářila. To je ale zvláštní, říkal si. Pak se truhlička začala pomaloučku otevírat!  Tím pravým klíčem, který dokázal truhličku otevřít, byla celou tu dobu jeho láska k dceři!

Uvnitř truhly našel 2 peptidové lektvary. Jeden lektvar věčného mládí pro dceru a druhý pro sebe.  Dcera se vydala na ples a celá zářila štěstím a radostí.  Tam našla své přátele, s nimiž se radovala a tančila až do svítání.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IK Avatar autora | 29.10.2019
Zatím žádné výsledky, produkt nepoužívám ani týden, tak se nemohu vyjádřit.