BE extrakt z kaštanů na křečové žíly a otoky, 150 ml

450 Kč / ks
Skladem

Gel obsahuje vysoký podíl extraktu z plodů kaštanu. Právě ten obsahuje aktivní látky aesciny, které se využívají zejména k léčbě křečových žil, zlepšují žilní tonus, snižují propustnost vlásečnic a zvyšují jejich odolnost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gel obsahuje vysoký podíl extraktu z plodů kaštanu. Právě tem obsahuje aktivní látky aesciny, které se využívají zejména k léčbě křečových žil, zlepšují žilní tonus, snižují propustnost vlásečnic a zvyšují jejich odolnost. Kaštan je účinný při chronické žilní nedostatečnosti a při lymfatických otocích. Rutin také příznivě ovlivňuje pevnost cévních stěn. Pro efektivní výsledek naneste gel na postižené místo, nemasírujte, ani netlačte na pokožku. Doporučujeme používat  pravidelně dvakrát denně.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 10.3.2021
Zakoupila jsem si tento produkt na dosti rozsáhlé křečové žíly pod kolenem a na lýtku, lehce se roztírá, rychle se vstřebává, příjemně chladí a o výsledku užívání zatím po týdnu užívání nevidím značný rozdíl, každopádně do tohoto produktu vkládám poslední naději, před chirurgickým zákrokem.
5
AS Avatar autora | 12.6.2019
Naprostá spokojenost :) výsledky vidím již po prvním použití.