Medik8 Síla lesa ukrytá v kapsli balíček Encapsulated forest

1 780 Kč / ks
Skladem

 Získejte kompletní noční péči pro omlazení pleti s vánočním balíčkem Síla lesa ukrytá v kapsli, který obsahuje vše, co pro noční omlazení potřebujete. Probouzejte se každé ráno s krásnou pletí díky retinolu a dalším účinným látkám.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Omlazení s vitamínem A

Balíček Síla lesa ukrytá v kapsli zahrnuje ve 4 krocích vše, co potřebujete pro dokonalou a mladistvou pleť – od čištění, přes cílenou péči s vitamínem A až po závěrečnou hydrataci. Ráno bude vaše pleť zářit!

Po náročném dni sáhněte jako první po čisticím přípravku – jemné krémové Cream Cleanse (40 ml), která jemně vyčistí i suchou a citlivou pleť, a zahrne ji díky obsahu pomerančového oleje hydratací. Díky obsahu jemných kyselinek stimuluje Cream Cleanse exfoliaci pleti, a tím podporuje pročištění a omlazení pokožky.

Cream Cleanse

Cream Cleanse Čištění suché či citlivé pleti bývá často komplikované, pleť působí napnutě nebo je podrážděná. Cream Cleanse odstraní každodenní nečistoty i make-up šetrně, pleť zklidní a poskytne jí jemnou exfoliaci díky obsahu kyseliny L-mandlové. Hydrataci pleti zajistí kakaové máslo, pomerančový olej a glycerin.

Po čištění pleti dodejte sílu vitamínu A – retinolu. Na celý obličej naneste klasické sérum Retinol 3TR + Intense (15 ml) s 0,3% retinolem.

Retinol 3TR+ Intense

Retinol 3TR+ Intense Používáte běžný retinol proti vráskám, ale chcete víc? Nastartujte svoji večerní péči o pleť superintenzivním sérem Retinol 3TR+ Intense s 0,3% vitamínem A, které navíc obsahuje skvalan a klimbazol pro ještě lepší anti-aging efekt.

O oční okolí se postará specializované oční retinolové sérum Retinol Eye TR (7 ml). Jak vitamín A na kůži působí? Stimuluje produkci kolagenu a elastinu, čímž přispívá k omlazení pokožky a jejímu ozdravení.

Retinol Eye TR

Retinol Eye TR Zacilte svoji retinolovou péči přímo na oblast očí a zbavte se jemných rýh a vrásek v očním okolí s tímto sérem s obsahem 0,1% Retinolu. Mladistvý pohled a jiskra v oku, to je přece esence mládí! Bojíte si, že bude tento Retinol pro oční okolí příliš silný? Žádný strach, jeho speciální koncentrace je určena přímo pro citlivou pokožku.

Závěr patří hydrataci v bohatém nočním krému Advanced Night Restore (15 ml) , který díky obsahu ceramidů posiluje a hydratuje pleť.

Advanced Night Restore   

Advanced Night Restore Omlaďte svou pleť přes noc s tímto hydratačním krémem a probouzejte se každé ráno se svěží, zářivou a rozjasněnou pletí. Advanced Night Restore zastavuje proces stárnutí a vyhlazuje již vzniklé vrásky.

Vánoční balíček je inspirován vzpomínkami na dětství a vánoční pohádky. Unikátní jsou také samotné balíčky, které vypráví příběh pohádky a jsou ručně vyráběné.

Jaká je ta o kouzelném lese?

Bylo nebylo, žila kdysi dávno na venkově v hlubokém uzavřeném lese jedna záhadná žena. Venkované se jí báli. Děsil je rituální křik této ženy, který se každou noc ozýval ze střechy jejího domu. Byl to ten nejhrůzostrašnější křik, jaký kdy slyšeli. Všichni si mysleli, že ta žena musí být čarodějnice, protože jen zřídka vycházela ze svého domu, a když už někdy vyšla ven, pak vždy jen v dlouhém plášti s kápí, která jí zakrývala tvář.  Říkalo se o ní, že na koho jen jednou pohlédne, tomu zčerná duše.

Jednou v noci chodily dvě mladé dívky ze vsi po lese a sbíraly bylinky na výrobu pleťového krému pro svou moudrou tetu. Tu najednou zaslechly křik; byl to tentýž křik, který slýchaly každou noc, tentokrát však byl silnější než kdykoliv jindy. Starší z obou dívek byla odvážná a zdálo se jí, že tento křik zní spíše jako nářek. Obě dívky běžely uzavřeným lesem a snažily se najít tu ženu. Tu najednou dívky spatřily domek, vešly dovnitř a uviděly vzlykající čarodějku držící v ruce lahvičku s lektvarem. Z lahvičky stoupal temný dým.

Dívky se zeptaly, co se stalo, a žena jim odpověděla, že se nechala přemluvit šarlatánem, aby použila lektvar k omlazení pleti. Po použití lektvaru se však její vzhled prudce zhoršil, pleť ztratila lesk, zešedla a začala odumírat. Šarlatán jí řekl, že se nyní musí zahalovat.  Proto tedy chodí zahalena v plášti a jen zřídka vychází ze svého domu. Byla opravdu velmi zoufalá.

Odvážné mladé dívky si dodaly odvahy, uchopily zoufalou ženu za ruku a snažily se jí utěšit a pomoci jí od jejího prokletí.  Vyzvaly ji, aby šla s nimi zpět do vsi do domu jejich tety. Teta připravila pro ženu směs s obsahem tajné, v kapsli uzavřené ingredience, kterou dívky přinesly z lesa. Později vyšlo najevo, že tou ingrediencí byl „vitamín A“. Čarodějka si směs nanesla na tvář. Pleť se jí okamžitě zklidnila a ona se proměnila v krásnou, elegantní ženu. Byla tak ohromená tím, co se stalo, že požádala tetu dívek, aby jí vyrobila vzácný krém, který od té chvíle používala každou noc. Ženin čarodějnický plášť náhle zázračně zmizel a ona se zařekla, že se již nikdy nebude stranit lidí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: