Medik8 Krystalová královna balíček Crystal Queen

Tip
Značka: Medik8
2 100 Kč / ks
Skladem

Vydejte se do pohádkové říše s balíčkem Krystalová královna od Medik8 a nechte svoji pleť zářit s nejoblíbenějšími produkty od Medik8 – micelární pěnou, hydratačním sérem, retinalovým sérem a jílovou maskou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Kompletní péče pro omlazení a čištění

Balíček Krystalová královna od Medik8 omladí pleť, která bude viditelně zjemněná a nádherně zářivá. Najdete v něm vše, co pro péči o pleť potřebujete, od čištění až po noční sérum s vitamínem A.  

Nejprve se nechejte hýčkat při čištění pleti krémovou micelární pěnou Micellar Mousse (40 ml), která pleť během čištění zároveň hydratuje díky obsahu olivového oleje, glycerinu a extraktu z moringy. Už žádné pnutí či svědění pleti po čištění.

5450d648a92111239df5cd33d64288

Micellar Mousse Pne či štípe vaše pleť po odlíčení? Se smývací micelární pěnou Micellar Mousse se vám to už nikdy nestane. Díky obsahu olivového oleje, extraktu z moringy olejodárné a glycerínu pleť hydratuje, zklidňuje, ale zároveň dokonale zbavuje nečistot i make-upu. 

Pro dočištění pleti pak zvolte jílovou masku Natural Clay Mask (30 ml), která pleť jemně zbaví nečistot a pročistí a stáhne rozšířené póry.

5474bb0445116c9c7b4ec6a4e65065

Natural Clay Mask Doplňte svoji péči o problematickou pleť o intenzivní jílovou masku, která redukuje póry, odstraňuje nečistoty a pročišťuje pleť. Natural Clay Mask zanechá vaši pleť svěží, zářivou a hebkou, a zároveň ji zmatňuje.

V dalším kroku pleť osvěžte a dodejte jí hydrataci s klasickým sérem Hydr8 B5(15 ml) s obsahem kyseliny pantotenové a hyaluronové, díky kterému bude pleť dokonale zásobená vláhou, vypnutá a šťavnatá.

Hydr8 B5 - hydratační sérum

Hydr8 B5 - hydratační sérum Oblíbené sérum nyní v novém, kulatém balení. Potřebujete své pleti dodat vláhu? Spolehněte se na tento lehký gel. Díky kyselině hyaluronové a kyselině pantotenové bude pleť vyhlazená a chráněná.

Večer pak sáhněte po nočním séru Crystal Retinal 3 (30 ml), které působí proti stárnutí pleti.

Crystal Retinal 3

Crystal Retinal 3 Vitamín A je jednou z nejoblíbenějších látek pro péči o pleť. Působí proti akné, zpomaluje stárnutí pleti a redukuje pigmentace. Jestliže s ním dosud nemáte zkušenosti, stabilní noční sérum Crystal Retinal 3 s 0,03% enkapsulovaným retinaldehydem pro vás bude to pravé.

Vánoční balíček je inspirován vzpomínkami na dětství a vánoční pohádky. Unikátní jsou také samotné balíčky, které vypráví příběh pohádky a jsou ručně vyráběné.

Jaká je pohádka o krystalové královně?

Bylo nebylo, žil kdysi v jedné daleké zemi král, a ten měl tři dcery. Dcery dobře věděly, že až jednou vyrostou, královnou se může stát pouze jedna z nich. Jednoho dne, když nadešel správný čas, požádal král své dcery, aby vystoupaly na nejvyšší horu. Na vrcholku té hory měly navštívit starého moudrého lékárníka a požádat jej o elixír, po němž by královna měla po celý život krásnou pleť. Nejstarší z králových dcer byla velmi sečtělá a byla přesvědčena, že ví všechno nejlépe. Nedbala otcova příkazu a rozhodla se jít na místní bleší trh, kde koupila lektvar proti vráskám.

Prostřední dcera našla podél cesty různé byliny a také už nešla dál, jak žádal otec. Začala si sama vyrábět vlastní mast. Nejmladší dcera však neumdlévala a vytrvale stoupala do kopce, až došla na vrcholek hory. Byla velmi unavená, ale zároveň se těšila na setkání s lékárníkem. Moudrý stařec princezně ukázal lahvičku s elixírem broskvové barvy. Varoval ji však, že tento elixír je příliš silný a že musí najít způsob, jak jej spoutat a uzavřít do vzácného krystalu, aby mohla využít jeho blahodárnou sílu. Řekl jí také, že by elixír měla užívat opatrně a postupně po dávkách; taková byla síla účinku této vzácné tekutiny.

Princezna do písmene uposlechla rad moudrého lékárníka, vrátila se do království a noc co noc neúnavně pracovala na uzavření elixíru do krystalu. Když se jí to konečně podařilo, srdce jí zaplesalo radostí. Byla tak šťastná, že rozdala uzavřený elixír všem lidem v království a svůj výtvor nazvala „Crystal Retinal“. Lidé byli šťastni, že mají zase krásnou pleť, což jim zvýšilo sebevědomí, těšili se na budoucnost a celé království vzkvétalo.

Nejmladší ze sester usedla na trůn a vládla jako královna. Když dosáhla věku 1000 let, proměnila se v krystal a zůstala tak zvěčněna pro celé království, které ji velebilo a vážilo si jí za vše dobré, co vykonala pro lid.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: