Slim 3v1 by ANNA BRANDEJS

1 880 Kč / ks
Skladem
Doplněk stravy pro krásnou postavu

Kombinace 8 látek, které přispívají ke zvýšení pocitu sytosti, odstranění přebytečné vody organismu a zvýšení metabolismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

3 účinky v 1 doplňku stravy:

 • Pískavice – řecké seno:
  Přispívá k ZVÝŠENÍ pocitu SYTOSTI.
   
 • Bez černý a rybíz černý:
  Podporuje ODSTRANĚNÍ přebytečné VODY z organismu.
   
 • Mořská řasa Ascophyllum nodosum:
  Napomáhá ke KONTROLE tělesné HMOTNOSTI a optimálnímu metabolismu tuků.

Jak podpořit hubnutí?

Zásadním klíčem k bezpečnému hubnutí je snížení kalorického příjmu a tělesné cvičení. Základem je alespoň jedna půlhodinová procházka denně a snížení příjmu vysoce kalorických jídel, jako jsou cukrovinky, slazené nápoje, sladké pečivo, cukr. Nejlépe je tyto potraviny nahradit větším množstvím zeleniny, s vysokým obsahem vlákniny.

Sytá díky vláknině. Netrapte se hladem!

Značka ANNA BRANDEJS vyvinula doplněk stravy, který může přispět k vaším snahám o kontrolu tělesné hmotnosti a k hubnutí. Hlavní složkou doplňku stravy Slim 3v1 je extrakt ze semen rostliny Pískavice – řecké seno, který je standardizovaný na 85 % rozpustné vlákniny galactomannan. Tato vláknina je vhodná při redukční dietě, protože do sebe nasaje velké množství vody. Takto bez velké změny prochází trávicím traktem. Tím přispívá k většímu pocitu sytosti. Slouží i jako palivo pro střevní mikrobiotu, a proto funguje jako prebiotikum. Prebiotika jsou látky, které se nevstřebávají a vytvářejí v tlustém střevě prostředí vhodné pro existenci zdraví prospěšných baktérií.  Navíc má sama o sobě nízkou kalorickou hodnotu.

Další složkou je extrakt z mořské řasy (Ascophyllum nodosum), který pomáhá kontrole tělesné hmotnosti, metabolismu tuků a přispívá k normální funkci střevního traktu.

Odvodněním organismu napomůžete zformování postavy

Extrakty z bezu černého a rybízu černého přispívají k vylučování přebytečné vody z organismu. Bez černý obsahuje mnoho příznivých látek pro celý organismus zvaných flavonoidy, například kvercetin a rutin. Rutin příznivě ovlivňuje pružnost krevních cév. Kvercetin je silný antioxidant, který chrání lidské buňky před volnými radikály. Rybíz černý pomáhá k vylučování nadbytečné vody z organismu, navíc obsahuje hodně antioxidantů a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Může pomáhat i při stresu a námaze.

I při hubnutí je nutná pestrá strava

Při snížení kalorického příjmu je velmi důležité dbát na to, aby i tak vaše strava byla pestrá a vyvážená, obsahovala nejenom dostatek vlákniny, ale i dostatek kvalitních bílkovin, tuků, vitamínů a minerálů. Proto jsme k výše uvedeným látkám přidali do doplňku stravy Slim 3v1 vitamin C, vitamin E, zinek, vápník a hořčík:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: