GOLD COLLAGEN VEGAN, 500 ml (10 x 50 ml)

1 399 Kč / balení

Je jedinečný beauty doplněk stravy pro každodenní užívání. Obsahuje pouze rostlinné proteiny k podpoře zdravé produkce kolagenu. Byl vyvinut vědci a nutričními poradci, aby přispíval k tvorbě kolagenu a udržoval zdraví kůže, vlasů a nehtů v souladu s potřebami a stravovacími návyky veganů a vegetariánů, posiloval imunitní systém a přispíval ke zvýšení energie a celkové pohody a chránil buňky před oxidativním stresem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zaměření na vegany a vegetariány.

Vegetariáni a zejména vegani jsou více ohroženi nedostatkem živin a musí být ve svých stravovacích zvyklostech opatrnější. GOLD COLLAGEN VEGAN obsahuje rostlinné proteiny a aktivní živiny, které veganům a vegetariánům mohou chybět ve stravě. Byl vyvinut jako veganská alternativa k celosvětovému bestselleru GOLD COLLAGEN PURE.

Čím je tak výjimečný?

GOLD COLLAGEN VEGAN obsahuje 28 aktivních živin s maximální biodostupností a vstřebatelností. Složení bylo obohaceno o přírodní ingredience jako kyselina listováželezochróm a komplex vitamínu B. Přispívá ke zvýšení energie a imunity a celkové pohody, ale také pomáhá tvořit kolagen zajišťují hydrataci a elasticitu pokožky a chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným působením volných radikálů.

Aktivní složky:

Složky podporující tvorbu kolagenu: vitamín C, amla - indický angrešt, citrusové bioflavonoidy, extrakt z borůvek, prolin, l-lysin, glycin, rýžové peptidy.
Složky podporující zdraví pokožky, vlasů a nehtů: zinek, biotin, měď, extrakt z přesličky, kyselina hyaluronová, olej z brutnáku lékařského, extrakt z rosolovky řasotvaré, rýžové peptidy.
Ochrana před oxidativním stresem: vitamín E, hořčík, selen, extrakt gotu kola - pupečník asijský.
Energie, imunitní systém a metabolismus: komplex vitamínu B, železo, kyselina listová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: