Medik8 Virtually Poreless Discovery Kit

799 Kč / ks
Skladem

Zbavte se rozšířených pórů s ucelenou řadou produktů od Medik8. Nyní se s nimi můžete seznámit v tomto výhodném balíčku, který obsahuje ve formě miniatur hloubkový čistič pleti, póry stahující tonikum a hydratační krém, jenž zjemňuje texturu pleti a redukuje rozšířené póry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proti rozšířeným pórům

Rozšířené póry a černé tečky jsou běžný kosmetický problém, s nímž ovšem není snadné bojovat. Bezchybné, povrchově sjednocené pleti však lze správnou péčí dosáhnout. Řada produktů určena na boj s rozšířenými póry stojí na několika aktivních látkách. Extrakt z červeného jetele napomáhá regulovat tok kožního mazu skrze póry. Kyselina mandlová jemně rozpouští nečistoty uvnitř pórů a podporuje jejich pročištění a stažení. Postupem času jsou póry čisté, stažené a téměř neviditelné. Díky Virtually Poreless Discovery Kit si nyní můžete produkty vyzkoušet v miniaturním balení.

Virtually Poreless Discovery Kit obsahuje tři základní produkty: čisticí gel Pore Cleanse Gel Intense (40 ml), tonikum na rozšířené póry Pore Minimising Tonic (30 ml) a denní krém Refining Moisturiser (15 ml).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: