Medik8 CSA Philosophy Kit

3 300 Kč / ks
Skladem

Seznamte se s protivráskovou filozofií CSA od Medik8 v základním balíčku CSA Philosophy Kit, který obsahuje nejprodávanější séra s vitamínem C a vitamínem A ve střední síle. S CSA Philosophy Kit viditelně obnovíte a revitalizujete pleť, a zároveň ušetříte v porovnání s tím, kdybyste si produkty pořizovali samostatně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proti vráskám s vitamíny

Základní myšlenkou protivráskové filozofie CSA jsou vitamíny A a C, společně s ochranou pleti před ultrafialovými paprsky. Vitamín C se společně s UV ochranou používá ráno, vitamín A na noc. V balíčku vitamínová séra a denní krém doplňuje navíc univerzální čisticí gel na pleť.

 

CSA pro omlazení pleti

Proč byste měli zásady filozofie CSA dodržovat? Jak tvrdí Elliot Isaacs, zakladatel britské firmy Medik8, při jejich dodržování budete za deset let vypadat o deset let mladší. 

 

Čtyři produkty v balíčku

CSA Philosophy Kit obsahuje čtyři základní produkty: gel na čištění pleti Surface Radiance Cleanse (40 ml), antioxidační sérum C-Tetra (30 ml), denní ochranný krém Advanced Day Total Protect (50 ml) a noční retinolové sérum Retinol 3TR+ Intense (15 ml).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: