Medik8 Calmwise Discovery Kit

799 Kč / ks
Skladem

Objevte produkty z řady Calmwise určené na citlivou pleť s tendencí k začervenání ve výhodném balíčku Calmwise Discovery Kit. Již nemusíte mít obavy, zda budou pro vaši přecitlivělou pokožku ideální, můžete si je vyzkoušet v tomto balíčku miniatur. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Péče o citlivou pleť s tendencí k červenání a podráždění nebývá snadná, produkty ne vždy na pleť působí tak, jak bychom očekávali. Pokud jste se již někdy spálili koupí produktů, které slibovaly zklidnění, ale vaší pleti prostě „neseděly“, nyní máte šanci vyzkoušet produkty pro citlivou pleť od Medik8 z řady Calmwise v miniaturním balení, tak akorát velkém na to, abyste jejich účinek mohli poznat na vlastní kůži.

 

Proti začervenání pleti

Řada Calmwise je obohacena o nejlepší zklidňující aktivní látky, které cílí na všech 6 příčin začervenání tím, že viditelně snižují zánět i otoky v pleti, zatímco ji zjemňují a zklidňují. Výsledkem je zklidnění podráždění pokožky, úleva od pocitů horkosti a pnutí pleti a redukce jejího začervenání.

 

Calmwise Discovery Kit obsahuje tři základní produkty: čistič pleti Calmwise Soothing Cleanser (40 ml), Calmwise Serum (5 ml) a korektor Calmwise Colour Correct (15 ml).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: